12e editie Mosselen aan de Maas van start

ROTTERDAM Aan de Rotterdamse Parkkade is woensdag de twaalfde editie van Mosselen aan de Maas van start gegaan. Het maritieme en logistieke netwerkevenement brengt ondernemers en professionals uit onder meer de binnenvaart, zeevaart, offshore, scheepsbouw, logistiek en havenindustrie samen.

Het evenement vindt dit jaar voor het eerst plaats aan de Parkkade, direct aan de Nieuwe Maas. Gedurende twee dagen staan netwerken, kennisuitwisseling en zakelijke ontmoetingen centraal. Daarnaast is er ruimte voor entertainment en een culinaire invulling.

Woensdagmiddag gingen om 14.00 uur de deuren open. Om 15.00 uur vond de officiële opening plaats, waarna de eerste beursdag tot 22.00 uur duurt. Ook donderdag is het evenement geopend van 14.00 tot 22.00 uur.

Dit jaar presenteren 55 exposanten zich tijdens Mosselen aan de Maas. Zij vertegenwoordigen verschillende onderdelen van de maritieme en logistieke sector.

GERELATEERD